Prieš darydami tai, ką daro beveik kiekvienas naujas internetinis žaidėjas, kurį išmokau kaip „Naujoko mirties ratą“, turiu 5 pagrindines idėjas, į kurias turėtumėte atsižvelgti. (Šis straipsnis nėra skirtas pažengusiems žaidėjams ar žmonėms, kurie nori patobulinti savo žaidimą. Šis vadovas skirtas padėti naujiems žaidėjams išvengti mano padarytų klaidų. Neprisiimu nuopelnų už visas šias idėjas ir turiu išmokau juos eidamas, bet viską aprašinėju taip, kad man būtų prasmingiausia.)

1) Nežinai to, ko nežinai. Tai buvo didžiausia mano problema, aš tiesiog nežinojau. Galbūt esate ne tokioje padėtyje, kurioje buvau aš, bet jei turėčiau spėti, manyčiau, kad esate. Tikriausiai matėte pokerį per televiziją ir pagalvojote: “Oho, jei jis gali būti per televiziją, aš taip pat galiu!” arba “Kiekvieną savaitę gniuždau savo namų žaidimą, noriu mesti darbą ir žaisti!” Toks buvo mano požiūris, kai pradėjau dirbti, ir supratau, kad tai buvo didžiausias mano nuosmukis.

Puiku pasitikėti savo žaidimu ir tikėti, kad esi laimintis žaidėjas. Tačiau tikėjimas ir faktai yra du visiškai skirtingi dalykai. Pažvelkime į mano asmeninę situaciją. Pradėjau žaisti pokerį po to, kai per ESPN žiūrėjau 2003 m. World Series of Poker. Mačiau blogus ritmus, didelius blefus ir, žinoma, pinigus. Aš norėjau dalyvauti. Nieko nežinojau apie žaidimą, išskyrus tai, kad žaidime buvo daug pinigų. Bet pažiūrėkime šiek tiek iš arčiau.

Ar žinote, kodėl televizijos pokeris yra toks sėkmingas? Nes jie pasirenka tai, ką žiūrite. Dauguma žmonių nesuvokia, kad vienos valandos pokerio programa, kurią ką tik žiūrėjote, iš tikrųjų buvo 10 valandų trukmės finalinio stalo kova. Prieš tą 10 valandų trukmės finalinį stalą tai buvo 3 dienų renginys, kuriame šimtai (kartais tūkstančiai) žmonių žaidė 10-12 valandų kasdien.

Dabar, tai pasakę, apsvarstykite tai. Prisimeni, sakiau, kad jie pasirenka tai, ką žiūrite? Na, jie pasirenka parodyti jums įdomiausias akistatas. Tie dideli blefai, nuostabūs call down’ai su apatine pora, vieni autėjai upėje; tikrai jie yra žaidimo dalis, bet ne labai didelė. Bet jei tu esi toks kaip aš, aš norėjau tai padaryti! Norėjau jausti, kad ką nors pastūmiau arba uždirbau puodą. Man tai buvo gera, o kai tai pavyko, buvau geriausias. Bet kai tai nepadėjo: “Kaip jis galėjo man taip paskambinti?!?”

Be to, pažvelkime į jūsų namų žaidimą. Ar kada nors sustojote įvertinti savo draugų žaidimo kalibrą? Žmonės, su kuriais žaidžiate, tikriausiai yra tokie blogi, kad galite manyti, kad esate geri. Iš savo patirties esu žaidęs su kai kuriais žmonėmis, kurie nežinojo, kas yra blinds, žaidė kiekvieną partiją, nežinojo, kad gali kelti statymą prieš flopą ir tt Gali pastebėti šiuos dalykus ir pats nebūti geras, tiesiog geresnis už blogiausią. Neleiskite, kad tai eitų į galvą manydami, kad esate pokerio dievas.

Visų pirma, kai žmonės pradeda žaisti internetinį pokerį, jie pradeda maži. Visuose internetinio pokerio kambariuose yra grynųjų pinigų žaidimai, kurių obligacijos yra nuo 0,05 USD iki 0,10 USD, ir turnyrai, kuriuose galite žaisti už 1 USD. Leiskite pasidalinti su jumis maža paslaptimi; Jūs neturite būti išgalvotas, kai žaidžiate mažais statymais. Daugelį metų įveikiau žemų ir vidutinių statymų beribį Hold’em ir net nelaikyčiau savęs aukščiausio lygio žaidėju. Jums tereikia turėti ABC metodą, ką daryti. Išmokite pagrindinę strategiją prieš flopą, išmokite pagrindinę strategiją postflop ir sužinokite apie poziciją. Tai yra 3 pagrindiniai principai ir, mano nuomone, yra tvirto pokerio žaidimo pagrindas. Neaiškiai paliesiu pagrindą su jais, bet ne išsamiai, tai yra kitam straipsniui. Be to, jei pažvelgčiau į visas įmanomas situacijas ar rankas, tai būtų labai ilgas skaitymas.

2) Pagrindinė strategija. Išmokite lankstyti. Tačiau lankstymas yra toks nuobodus, ar ne? Aš nusimetau 45, o flopas atėjo A23, ir aš tiesiog žinojau, kad naujokas su AJ būtų davęs man savo žetoną. Dabar man reikia suktis. Žiūriu žemyn į tą T4 ir žinau, kad tai nėra gera ranka, bet ji tinka. Galėjau flopuoti dvi poras arba tripsą, o tas vyrukas tik padvigubino aklumą. Jau skambino du žmonės ir aš girdėjau apie tai, kas vadinama pot odds, gal turėčiau skambinti? skambinu. Oi, dabar mygtukas ką tik pakeltas 3 kartus daugiau. Oho, visi kiti atsakė, ir yra tas pot odds dalykas, nors aš nelabai žinau, kas tai yra, manau, kad atsakysiu ir įdėsiu daugiau žetonų tik tada, jei flopusiu didelis. Oho, kas, šnipštas atėjo T 3 2.